Březen 2013

Obsazeni

19. března 2013 v 20:29 | take z wikipedie.ong
Lucy HaleAria Montgomery
Ashley BensonHanna Marinová
Troian BellisarioSpencer Hastings
Shay MitchellEmily Fieldsová
Sasha PieterseAlison DiLaurentisová
Ian HardingEzra Fitz, učitel angličtiny
Holly Marie CombsElla Montgomery, Ariina matka
Chad LoweByron Montgomery, Ariin otec
Laura LeightonAshley Marin, matka Hanny
Bianca LawsonMaya St. Germainová, dívka obývající dům po rodině mrtvé Alison
Jannel ParrishMona Vanderwaalová, uchazečka o členství v partě ještě za života Alison
Keegan AllenToby Cavanaugh
Tammin SursokJenna Marshallová
Ryan MerrimanIan Thomas
Torrey DeVittoMelissa Hastingsová
Tyler BlackburnCaleb Rivers
Brant DaughertyNoel Kahn

Zajimavosti

19. března 2013 v 17:57 | take z www.prima-love.cz

ZajímavostiVe znělce hraje písnička Secret od skupiny The Pierces. Navrhla ji Ashley Bensonová, jedna z hlavních představitelek.


V People's Choice Awards 2012 získal seriál ocenění za nejlepší drama na kabelové televizi.


Momentálně se v USA vysílá 3. série.


Pilotní díl se natáčel v kanadském Vancouveru a zbytek ve stejných studiích v Los Angeles jako Gilmorova děvčata.


Spisovatelka Sara Sheperdová vydala zatím jedenáct románů, které seriál inspirovaly.


zkracene

19. března 2013 v 17:51 | take z www.prima-love.cz

Když nečekaně zmizela Alison DiLaurentisová, její čtyři kamarádky si myslely, že jsou všechna jejich tajemství navždy v bezpečí. Jenže teď jim kdosi pod přezdívkou "A" začne vyhrožovat a pravda může každou chvíli vyjít najevo.Alison DeLaurentisová (Sasha Pietersová)

Než Alison zmizela, byla nejpopulárnější dívka na škole a vůdkyně kamarádek, kterým vládla železnou rukou. Znala všechna jejich tajemství a náležitě toho využívala. O těch, co je neměla zrovna v lásce, šířila pomluvy. Byla mistryní manipulace a na každého v Rosewoodu našla nějakou špínu. Její tělo se našlo v prvním díle zakopané za rodinným domem a celý seriál se točí kolem otázky, kdo ji zavraždil.


O PROLHANYCH KRASKACH

19. března 2013 v 17:24 | :)


  • Prolhané krásky (originální název: Pretty Little Liars) je americký televizní seriál určený především pro teenagery, který měl premiéru 8. června 2010 na stanici ABC family. Námět seriálu je založen na stejnojmenné sérii románů Sary Shepardové. V Americe byla odvysílána celá první série (22 dílů) a druhá série (25 dílů). Třetí série (24 dílů) se začala vysílat od června 2012. Z WIKIPEDIE

O ...

18. března 2013 v 20:29 | :)
PLLposter
Rosewood perfektné malé mesto. Tak tiché a nedotknuté, že by ste nikdy nepovedali, že v sebe ukrýva tak mnoho tajomstiev. Jedno z tých najhorších tajomstiev sa s spája s dievčatami - Aria, Spencer, Hanna a Emily, štyri kamarátky, ktorých najtajnejšie tajomstvo má byť už čoskoro odhalené.
Pred rokom, Alison, kráľovná ich skupiny, zmizla a dievčatá medzi sebou prisahali, že o tom nebudú nikdy vravieť. Mysleli si, že ich tajomstvo zocelí ich priateľstvo, ale opak bol pravdou.
Ako sa v meste začalo viacej hovoriť o záhadnom zmiznutí Alison, dievčatá začali dostávať správy s podpisom "A" - s obsahom, ktoré mohla vedieť jedine Alison. Ale veď Alison to predsa nemohla byť. Alebo mohla? Ktokoľvek to je, pozná tajomstvá všetkých dievčat a takisto sa zdá, že ich stále sleduje. Dievčatá si opäť začínajú hľadať cestu k sebe, ale budú pri sebe, aj keď sa objaví niektoré z tajomstiev??? take z jineho webu : prettylittleliars.eu


A

17. března 2013 v 21:14 | zdroj take edna.cz

- A

  • A je hlavní protivník v tomto seriálu. Už od začátku posílá Arie, Hanně, Emily a Spencer zprávy (ve kterých si je dobírá kvůli jejich největším tajemstvím nebo spřádá plány jak jak znepříjemnit jejich životy).

Dívky v průběhu podezřívají spoustu lidí, že by mohli být "-A". Např. Alison, Jennu, Noela nebo Iana.

Na konci druhé série se staneme svědky odhalení "-A" ovšem jak zjišťujeme dál, nepracovala sama.


Aria

17. března 2013 v 21:11 | zdroj take edna.cz

Aria Montgomery

Aria se vrací do Rosewoodu s matkou (Ella), otcem (Byron) a mladším bratrem (Mike) po roce stráveném na Islandu. Hlavním důvodem odjezdu není Alisonino zmizení, ale nevěra Ariinina otce o které ví jen ona a on.

Po návratu se Aria seznámí s Ezrou, se kterým si prožije tzv. "záchodový románek". Komplikace nastává druhého dne, kdy zjistí, že je její nový učitel angličtiny, a tak se jejich vztah stává tajným. Ezra po nějaké době odjíždí a Aria se zaplete se svým spolužákem Noelem. Ezra se ovšem vrátí a Ariina volba je jasná. Aria s Ezrou se dostávají kvůli svému tajménu vztahu do mnoha nepříjemných a problémových situací, ale vše společně zvládnou a dočkáme se i okamžiku, kdy jejich vztah vyplave na povrh.


Hanna

17. března 2013 v 20:50 | zdroj take edna.cz

Hanna Marin Líbající

Hanna byla obézní dívka, která byla velice oddaná Alison, která si ji často dobírala a ztrapňovala ji. Také jí dala přezdívku "baculka Hanna" a snažila se jí pomoci shodit váhu tím, že ji vedla k tomu, být bulimičkou. Po Alisonině zmizení se Hanna přestala stýkat s ostatními děvčaty, velmi zhubla, dala se dohromady s jinou outsiderkou - Monou a společně se přes léto staly velmi populární. Hanna zaujmula na Rosewoodské střední místo nejpopulárnější dívky na škole, mimo jiné vyhrála se svým bývalým přítelem Seanem královnu plesu.


Nej postavy

17. března 2013 v 20:44 | hl. spravce

Nej postavy Líbající

Spencer Hastings

Hanna Marin

Aria Montgomery

Emily Fields

Alison Dilaurentis

-A